W ciepły letni wieczór Park Szczęśliwicki przemienił się w oazę muzyki klasycznej, przyciągając uwagę mieszkańców Ochoty. Spacerowicze, zatrzymując się na chwilę w parkowych alejach, mogli wsłuchać się w nieskazitelne dźwięki kompozycji takich mistrzów jak Mozart, Strauss, Czajkowski czy Anderson. Takie wydarzenia ukazują, jak pięknie sztuka może współistnieć z przyrodą, tworząc niezapomniane wspomnienia. Bez zbędnych efektów wizualnych, to właśnie muzyka i chwile spędzone wspólnie w otoczeniu przyrody stanowiły główną wartość tego spotkania.
Wielkie podziękowania należą się wszystkim obecnym, którzy uczestniczyli w tym magicznym wieczorze w Parku Szczęśliwickim. To zaledwie początek serii letnich muzycznych wydarzeń, które czekają na mieszkańców w kolejnych tygodniach.
Zaproszenie na kolejne muzyczne wydarzenie
Piotr Krasnodębski, Burmistrz Dzielnicy Ochota, wraz z Radą i Zarządem Dzielnicy, zapraszają serdecznie na nadchodzący koncert w parku. Już 5 lipca 2026 roku o godzinie 19:00, Park Szczęśliwicki stanie się sceną wyjątkowego występu zespołu THE TIME QUARTET. Koncert zatytułowany „Tanga argentyńskie i nie tylko” wypełni przestrzeń parku rytmami Buenos Aires, oferując emocje i melodie, które na długo pozostaną w pamięci. Nie przegapcie tej niezwykłej okazji na spotkanie ze sztuką. Czekamy na Was w parku!
Źródło: facebook.com/dzielnicaOchota
